26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

Про виставку

Весь світ - одна виставка!
 
Виставка UITM служить ефективною міжнародною платформою для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та з-за кордону. Щорічно Міжнародний туристичний салон "Україна" об'єднує сотні компаній-учасників, делегатів готелів, курортів, авіакомпаній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та 20 країн. Зазвичай у заході бере участь понад 10 тис. В2В аудиторії з усіх регіонів України та інших країн.
 
У 2018 році у виставці взяли участь національні туристичні організації з Болгарії, Єгипту, Індії, Палестини, Польщі та Таїланду. А після невеликої перерви повернувся національний стенд Чехії. У географії учасників також були представлені Перу, Мексики, США, Італії, Франції, Угорщини, Китаю, Туреччини, України, Фінляндії. Серед дебютантів заходу такі компанії, як: Tairiku Travel Co. з Японії, українське туристичне агентство Tourexp, Ernest Airlines - італійська авіакомпанія.

46492fc9-01d3-451a-b425-1ba4b3f4f8f1.png
 
Основні гравці міжнародного та національного ринку туризму традиційно взяли участь в UITM. Поряд з такими лідерами галузі, як Coral Travel, Join UP !, TUI та Feeria, були також представлені Karavan Luxe Tour, Vitiana та Djoca Travel Ukraine.
 
Зазначимо, що цього року завдяки новому формату виставок міст та регіонів нашої країни, Ukrainian Hospitality Days, на міжнародній виставці були представлені найкращі гірськолижні курорти, санаторії та морські курорти, екскурсійні програми, готелі, санаторії та розважальні заклади з 19 областей та міст України. Експозиція, об’єднана під єдиним брендом, дозволила максимально ефективно представити туристичні особливості наших регіонів.

33744074-8a36-4501-b966-d9e39be42a4b.png
 
Ділова програма UITM включала понад 20 заходів та понад 60 годин семінарів та дискусій з найважливіших питань туристичної галузі. До виступів долучилися Національна організація туризму України, лідер з сертифікації та експертизи SGS, та конгрес шеф-кухарів Фонтегро.
 
У виставці взяли участь 9 511 експертів туристичної галузі.
 
У 2019 році наступні країни підтвердили свою участь в UITM: Болгарія, Куба, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Японія, Литва, Малайзія, Словаччина, Таїланд, Україна.