26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

Підсумки: ВЕСНА-ЛІТО 2018 з Tours & Tickets. Ділимося планами. Запрошуємо в команду!

news
Підводячи підсумки сезону, що минає, не можна не порадіти за збільшення потоку туристів. Цей показник по нашій мережі значно зріс, порівняно з минулорічним періодом - на 40%! Цього разу з Tours & Tickets вирушило на відпочинок понад 35 000 людей!
турс-тикетс.PNGЦе говорить багато про що. І про те, що всі скучили за подорожами та відпочинком після трагічних подій 2014 р і стагнації туристичної індустрії, пов'язаної з неспокійним періодом в нашій історії. Показники тих, що виїзджають за кордон, стрімко пішли вгору. І, хоча, туристичний ринок свідомо до цього готувався (це і покупка нових лайнерів і відкриття нових чартерних напрямків з багатьох міст України) без збоїв не вийшло, на жаль.

Звичайно ж, зросла кількість туристів, які подорожують в Європейські країни. З часу відкриття безвіза, з 20,3 мільйона українських громадян, які відвідали ЄС, майже 4,8 мільйона осіб скористалися новими біометричними паспортами і оцінили бездоганний і зручний засіб для пересування Європою, без довгої тяганини по відкриттю віз (за даними Державної прикордонної служби України ). З таким документом кордон Шенгенського простору перетинають всього один раз, на паспортному контролі в аеропорту України перед вильотом або при перетині кордону, якщо ви подорожуєте на автомобілі або іншому наземному транспорті. Далі вся Європа, і правда, без кордонів. Адже на них вказують лише стовпи-покажчики, що самотньо стоять на узбіччі. Лідерами в екскурсійних турах по Європі стали Франція і Австрія.

Безперечними фаворитами пляжних напрямків залишаються Туреччина близько 45% продажів і Єгипет близько 33% продажів. Іспанія в цьому сезоні була популярніша, ніж Болгарія та Греція. Україна теж була дуже затребувана.

У зв'язку з цим не можемо не відзначити і стабільне збільшення агентств мережі Tours & Tickets. Тільки з березня поточного року відкрилося більше 50 нових офісів у різних містах України. На даний момент наша мережа найбільш динамічно розвивається, серед конкурентів і налічує 250 агенцій в 69 населених пунктах. Посилилася тенденція відкриття точок мережі в невеликих містах. За останній час ми з'явилися в населених пунктах: Буча, Білогородка, Гадяч, Виноградів, Вишгород, Надвірна, Свалява, Чайки, Хуст, Ладижин, Хорол.

Уних проживає всього від 10 до 30 тисяч чоловік! Ми були б раді, зручній нагоді кожної людини, що проживає в місті з населенням від 10 тисяч осіб, прийти в офіс до професійного менеджера поруч зі своїм будинком.

Для відкриття франчайзингового агентства створені прості і максимально комфортні умови, технічна, корпоративна, юридична та бухгалтерська підтримка. Ціни на покупку франшизи не змінювалися вже майже рік. Ми надаємо великий перелік безкоштовних продуктів мережі кожному новому агенту.

Наші переваги: ​​безкоштовний сайт, CRM-система, школа менеджерів, вільний вибір туроператорів для роботи, високий відсоток комісії без планів продажів, мінімальний пакет брендування, територіальний контроль і захист брендованих агентств Tours & Tickets.
Це допомагає гідно конкурувати, навіть з лідерами туристичного бізнесу.
Всі умови відкриття турфірми і переваги франшизи Tours&Ticketcs
ТУТ   https://tat.ua/franchising/

Ми підтримуємо наші агентства спільними масштабними рекламними акціями. Днями пройшов розіграш призів серед туристів, які замовили й оплатили тури в агентствах Tours & Tickets в період з 1.04.2018 року по 31.08.2018 року по всій Україні. Всі вони мали можливість брати участь у розіграші головного трофея - телефону iPhone X. Приз вже відправлено щасливому переможцю. / Подробиці в новинах на сайті www. tat.ua/ . Слідкуйте за нашими новими кампаніями також в
Фейсбуці  https://www.facebook.com/toursticketsua/

Запрошуємо досвідчені туристичні агенції та всіх, хто хоче відкрити туристичний бізнес відвідати наш стенд № T2-1. 25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM'2018 пройде 3 - 5 жовтня 2018 з адресою: Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15.  
Ваш безкоштовний промокод для відвідування: SYX7, введіть при реєстрації за посиланням:https://goo.gl/e45D8k
Приєднуйтесь до нашої команди авторських турагенцій!
Контакти:
03067, Київ,
вул. Гарматна, 8,
офіс 2, "Tours & Tickets"
067 326 03 03
063 326 03 03
044 359-08-06
main@tat.ua