26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

У Таїланді запущений новий туристичний маршрут

news
У Таїланді запущений новий туристичний маршрут по провінції Чантабурі.
Чантабури.jpg
Гостей країни чекають збір врожаю, рибалка, дегустації фруктів і морепродуктів, а також майстер-класи з виготовлення килимків з тростини. Про це повідомляє портал Markets Insider.

Новий туристичний маршрут під назвою «Радісний Чантабурі» розробили експерти агентства по туризму Таїланду. Його учасників чекає незвичайна подорож по провінції Чантабурі на сході країни. Туристи побувають в місцевих громадах Паттаві і Рак-Кхао Бай Шрі, познайомляться зі способами вирощування фруктів і продегустують свіжий урожай прямо з дерев. Крім того, мандрівники зможуть на час перетворитися в тайських рибалок, а після риболовлі поїсти свіжих устриць з місцевими соусами, а також гігантських крабів. Гостей країни також чекає знайомство з традиційними ремеслами. Вони навчаться робити традиційні тайські килими з тростини, які можна буде забрати з собою як сувенір.

Провінція Чантабурі, на думку фахівців, є досить привабливою для туристів. Цей район має туристичні пам'ятки, що включають кристально чисте море і прекрасні пляжі, водоспади і незаймані гірські ліси, а також велика кількість фруктових садів і плантацій. Місцева влада називає Чантабурі «східним фруктовим коридором Таїланду». З Бангкока до Чантабурі можна дістатися на автобусі. Вони відправляються практично щогодини зі станцій Екамай і Мочить.
 
www.otpusk.com