27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2020
30 вересня - 2 жовтня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

Google опублікував популярні пошукові запити туристів

news
Мандрівники в 2018 році найчастіше цікавилися в пошуковику Google поїздками до Італії. Про це пише Lonely Planet.
Google опублікував популярні пошукові запити туристів
Онлайн-пошуковик Google опублікував найпопулярніші пошукові запити 2018 року, пов'язані з подорожами і місцями відпочинку. У році, що минає, туристи найчастіше намагалися отримати в інтернеті корисну інформацію про поїздки в Італію. Як відзначають фахівці компанії, лідерство обумовлено багатою історією країни, відомої кухнею і, звичайно ж, вином.

Великою популярністю у туристів також користувався запит «поїздка в Париж». Французька столиця є одним з найпопулярніших місць в світі у мандрівників з усіх континентів завдяки своїй романтичній атмосфері, культурній складовій і вишуканій кухні. Крім того, підживлювали сплеск запитів міські райони, відомі своїм крафтового пивом і вуличним мистецтвом.

У топ-3 потрапив і туристичний запит «Поїздка в Ісландію». Ця північна країна протягом багатьох років по праву має репутацію модного напрямку туризму. І популярність острова з кожним роком тільки зростає. До слова, ряд авіакомпаній пропонують зручні і вигідні транзитні зупинки в Рейк'явіку. Тому мандрівники можуть поєднувати поїздку в Ісландію з відвідуванням інших країн.

Також туристи в 2018 році охоче гуглили тему турів на Багами. Тут мандрівникам гарантовано сонце в будь-який час року. Крім того, 700 островів цієї карибської країни залучають дайвінгом, пригодницьким туризмом і навіть плаванням з поросятами на знаменитому Пиг-Біч. Замикає п'ятірку популярних запитів в Google Ірландія. Ця країна спокушає мандрівників приголомшливими пейзажами, модними барами, історичними кварталами Дубліна, нетрями західного узбережжя і дружелюбністю місцевих жителів.

www.otpusk.com