24 Міжнародний
туристичний салон “УКРАЇНА'2017”

4 - 6 жовтня 2017

МВЦ, Київ

WILDCARD - ПРОГРАМА ГОСТЬОВОЇ УЧАСТІ НА UITM 2016

Програма гостьового участі WildCard в рамках виставки UITM 2016 допоможе розширенню географії виїзного туристичного ринку України.

Мета програми WildCard - сприяти новим і розвиваються туристичним регіонам вийти на ринок подорожей в Україні та презентувати свої можливості аудиторії професіоналів туристичної сфери. Країна / регіон, які виграють грант WildCard 2016, зможуть оцінити потенціал місцевого ринку, встановити прямі контакти з найбільшими туроператорами.

Національні та регіональні туристичні адміністрації будь-якої країни або регіону, які раніше не брали участь в UITM, можуть отримати на виставці 2016: повноцінний стенд (6 кв.м); розміщення інформації в офіційному каталозі учасників виставки; розміщення новин учасника в розсилках виставки по базі організатора - більш 82 000 адрес електронної пошти адрес; розміщення новин учасника на сайті виставки - більше 7 000 відвідувачів щомісяця; згадка в прес-релізах.

Заявки на участь у програмі WildCard з аргументованою презентацією туристичного потенціалу країни / регіону приймаються до 26 серпня включно. Країну-володаря гранту WildCard визначить голосування експертів галузі, підсумки якого оголосять 2 вересня. Переможцем стане країна-учасник програми, яка набрала на сторінці UITМ в Facebook найбільшу кількість голосів.
Нова програма гостьового участі WildCard в рамках весняної виставки UITМ 2016 допоможе розширенню географії виїзного туристичного ринку України.

Учасники програми  WildCard'2015

Албанія

Литва

Виставки-партнери:

Інформаційні партнери: