26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

З Полтави запускаються чартерні рейси в Анталію і Шарм-ель-Шейх

news
У літньому сезоні 2019 року через Полтаву в Шарм-ель-Шейх і Анталью стартують тривалі чартерні ланцюжки.
З Полтави запускаються чартерні рейси в Анталію і Шарм-ель-Шейх
Регіон зв'яжуть з курортами двома щотижневими рейсами, авіаперевізник - Sky Up, замовник рейсів - Join UP! Вартість турпакетів в Шарм-ель-Шейх починається від 14 тис. гривень на двох (сім ночей, харчування HB), в Анталью - від 10 тис. на двох (теж сім ночей і харчування НВ). Прес-служба Join UP! уточнює, що напередодні туроператор підписав меморандуми про налагодження співпраці в сфері міжнародного туризму - з Полтавською облдержадміністрацією та аеропортом «Полтава». Перший виліт в Шарм-ель-Шейх намічений на 26 березня, в Анталью - на 2 травня, рейси будуть виконуватися на бортах Boeing-737 ємністю від 139 до 189 крісел. За словами гендиректора Join UP! Дмитра Сєроухова, продажу на анонсовані маршрути йдуть добре, зокрема, перший рейс з Полтави в Шарм-ель-Шейх вже закритий більше ніж на 60%.
 
А що думають про такі плани в роздрібних компаніях? Думки, як зазвичай і буває в таких випадках, розділилися. Директор полтавського турагентства World Travel Лілія Остапченко вже констатує наявність бронювань по Єгипту з вильотами з її міста - по її спостереженнями, попит підстьобує не тільки можливість прямого перельоту безпосередньо з Полтави, а й більш приваблива вартість турпакетів в порівнянні з аналогічними пропозиціями з вильотами з Києва, Харкова та Дніпра. Причому є бронювання не тільки з Полтави, а й з таких міст, як Кременчук. В інших агентствах відзначають, що перспектива з вильотами з Полтави, безумовно, для туристів досить приваблива: раніше чартери з цього міста масово не піднімалися. Туристам доводилося вилітати з Києва або з Харкова. Тим більше що полтавський аеропорт знаходиться порівняно недалеко від міста і на сьогоднішній день перебуває у відмінному стані - дехто з турагентів вже побував там, щоб особисто в цьому переконатися.
 
У той же час в окремих турагентствах вважають за краще поки зайняти вичікувальну позицію, нагадуючи, що спроба підняти чартер з Полтави уже була. Але в підсумку анонсована чартерна програма в Анталью так і не відбулася. «Тому, на мій погляд, правильніше буде дочекатися початку польотів», - вважає керівник офісів «Мережі Магазинів Горящих Путівок» в Кременчуці і Горішніх Плавнях Ігор Некрасов.

www.otpusk.com